طراحی و برنامه نویسی تحت اکسل

Excel,برنامه نویسی اکسل

نرم افزار اکسل یکی از پرکاربردترین برنامه ها در زمینه آمار و محاسبات مالی می باشد . شما میتوانید توسط این نرم افزار انواع نمودارها و چارت ها را رسم کنید یا گزارش های مختلفی از داده های خودتون تهیه کنید . قابلیت استفاده از ویژوال بیسیک در این نرم افزار توانایی های آن را چند برابر کرده و قدرت باورنکردنی به آن می دهد .
تخصص ما طراحی و برنامه نویسی اختصاصی تحت اکسل می باشد . هدف ما ایجاد تحولی در استفاده از نرم افزار اکسل و همه گیر شدن این نرم افزار و استفاده آسان از این نرم افزار توسط کاربر می باشد . طراحی های ما به گونه ای است که کابر با یک راهنمایی کوچک میتواند براحتی از نرم افزار استفاده و به هدف نهایی خود برسد .طراحی و برنامه نویسی اختصاصی

طراحی و برنامه نویسی اختصاصی به گونه ای است که در ابتدا کاربر انتظارات خود از برنامه جهت رفع نیاز و در نهایت رسیدن به هدف پایانی از نرم افزار را مطرح میکند که پس از آن تیم طراحی و برنامه نویسی ما بعد از آنالیز درخواست کاربر و قابل اجرا بودن آن ، بهترین راه برای رسیدن به هدف نهایی کاربر را ترسیم و برنامه نویسی را طبق آن انجام می دهند .

ویژگی های طراحی های اختصاصی :
- نداشتن کد رجیستری بر روی برنامه و قابل استفاده در هر مکان
- ارائه کلیه کدها و سورس ها به مشتری
- قابلیت ارتقای برنامه به درخواست مشتری
- قابلیت قرار دادن کد رجیستری بر روی برنامه به درخواست مشتری
- قابلیت درج نام و مشخصات مشتری در برنامه جهت محفوظ بودن حق استفاده برای مشتری
- و امکانات مختلف دیگر که به درخواست مشتریان قابل اجرا می باشدطراحی و برنامه نویسی عمومی

طراحی و برنامه نویسی عمومی شامل مجموعه ای از برنامه های تهیه شده توسط تیم طراحی ما برای استفاده عموم می باشد که برنامه هایی کاربردی هستند و اغلب نیاز کاربران را رفع میکنند .

ویژگی های طراحی های عمومی :
- قرار گرفتن کد رجیستری بر روی برنامه
- قابلیت استفاده از هر کد رجیستر بر روی یک رایانه
- جهت استفاده از این برنامه بر روی چند رایانه باید برای هر رایانه یک کد رجیستری تهیه شود
- عدم نمایش کدها و سورسها برای مشتری
- قیمت های مناسب نسبت به طراحی های اختصاصی
- کلیه حقوق مادی و معنوی این طراحی ها برای مجموعه البرزی ها محفوظ می باشد
- و امکانات مختلف دیگر که به درخواست مشتریان قابل اجرا می باشدجهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت انجام پروژه با ما در تماس باشید .